Srpen 2011

Krůta

4. srpna 2011 v 18:34 | Klídek |  Videa
Krůta - zlatá klasika


Článek na dobrou noc

2. srpna 2011 v 23:56 | Klídek |  Klídek
Tak den mníkuvzdání byl super, ale naše obec BABICE chodí spát výhradně před půlnocí ale teď vám to musim popsat teda to byla akce! mlíko teklo z pípy jako o život někteří jedinci pili vodu (samozřejmě si jí museli přisolit) a pili jsme tak dlouho až všichni začali pobíhat na náš skromný bidet a tak se ani netancovalo, ale stáli jsme frontu na záchod.Ale i tak jsem si to užili a soutěž v hraní na trombonér jsem nevyhrál :'(:'( psychicky jsem se zhroutil jako když si ráno nandavám tričko dýl jak 20 minut.
Takže dnešek byl velmi muckézní. DOBROU NOC VÁM PŘEJE KLÍDEČEK A TADY JEŠTĚ VIDEJKO NA DOBROU NOC.
Je to od umělce jménem Rubén Simeó hraje prvotřídně na trombón je to můj druhý vzor hned po HOMO SAPIENS.
Den mníkuvzdání

2. srpna 2011 v 14:28 | Klídek |  Klídek
Ee dobrý den, šťastný den mníkuvzdání, který se slaví výhradně v Mníšku pod Brdy a podává se zde grilovaný mník. Tož to je bašta panstvo! Je to veliká slavnost, vždycky přijede buď Moravanka REVIVAL (originální moravanka má moc práce, je o ní velkej zájem) nebo Valášek jak už o něm psal článek Deštníček. Abych to zkrátil tak tady pár obrázků jak taková slavnost mníkuvzdání vypadá, je to velká tradice.

Tak toto je Moravanka REVIVAL, hrajou to kavlitně, skoro nepoznam, že to nejsou oni, ale nehrajou vysoký jalovec :( to asi proto že v tomto souboru nemaj Evičku je to žena. Samozřejmě Vysoký jalovec mi tak chybí že jim to potom vynahradim svým zpěvem (jsem opravdu talent). Nebo jsou tu velké zápasy v hraní na trombón proto jsem se na něj začal učit, letos se chci zůčastnit.


Tak tady už trsají, to už bude po 19. hodině a děti, škvrňata, caparti spí, tak to můžou pořádně rozjet! Těšim se až se toho zůčastním, letos konečně


A tady je mník panstvo příště sem dám recept jak ho ugrilovat, ale teď nemůžu musim odklízet sníh od chaty tak AWOJ VÁŠ KLÍDEK.

Ráno s orchestrem

2. srpna 2011 v 10:09 | Deštníček |  Deštníček
Awoj máme krásné ráno já se právě vzbudil volal klídkovi, ale prej nemá mobil tak to teda nevim jak se domluvil s tim veterinářem u kterého má pejska už přes 2 týdny a čeká než zavolá (klídek čeká, veterinář taky akorát že na klídka) pejsek je už zdravej byl jsem se tam podívat a vypadá spokojeně akorát už veterinářovi překáží :/ ale zpátky k ránu dneska mě probudili sousedi když hráli svůj domácí orchestr byla to balada jejich máma hrala na klavír, táta nehraje, syn na basu, 1 dcera na housle a 2. myslim že to byla fletnicka opravdu to bylo krásné probuzení v 7 ráno ^^
tohle se mi moc líbí
pak jsem s ekoukal na Pomádu a snídal křupínky s acidofilím mlínkem VELKÁ DOBROTA PŘÁTELÉ. Jestli se někdo dočetl až sem přídám sem fotky sousedu (samozrejme neprozradim jejich identitu!)
Jejich máma (velká šťabajzna)
Jejich táta (je to kanec akorát neni tak ohnutý jako na fotce)
No a ty 3 děti jsem nikde nenašel ale tak když dáte DNA mámy a DNA táty tak vám vzniknou.
Každé ráno vám se vždy popíšu a když zbude čas tak i večer a klídek jistě taky něco napíše škoda že chodí na ten trombón by si urcite dal menší orchestr se sousedy. Já do hudebních nástrojů nejsem já především skládám vláčky (dřevěnýho mašinku Tomáše toho nejvíc lowuju)
Takovouhle sadu přesně mám!:
Dá mi to zabrat to složit.
Máma teď peče sekanou, tu já nemám rád já rád halušky,ovesnou kaši a takhle a nejlepší je moravský ptáček a nebo je nejlepší bramboračka ale míň... to bude asi ke dnešku vše tak že AWOJÍK a jestli jste se dočetli sem gratuluji vám.