Eva a Vašek aneb lidstvo se spiklo

26. listopadu 2011 v 12:58 | Deštníček |  Deštníček

Spiknutí ve Slavíkovi: Někdo vymazal hlasy Evě a Vaškovi!!

Spiknutí ve Slavíkovi: Někdo vymazal hlasy Evě a Vaškovi!!
Jak může někdo takhle podkopávat ryzí voňavou člověčinu?!
Pokud nevíte, kdo je Eva a Vašek, dovolíme si krátké shrnutí. Jsou to králové české teleshoppingové písničky, za jejichž nové cédé jsou naši prarodiče ochotni utratit víc, než za předplatné Vlasty.
Jejich popěvek "Jednu bílou orchidej" vyvolává v důchodcích větší orgastické křeče, než nový slevový leták z Kauflandu. Kam se na ně hrabe umírající Honza Nedvěd s vyznáním lásky své jedenáctileté přítelkyni, nebo Horst Fuchs s bimbající naušnicí, laškovně pomrkávající po Pepim a jeho novém skvělém krouhači zelí a držáku na papuče v jednom.
Spiknutí ve Slavíkovi: Někdo vymazal hlasy Evě a Vaškovi!!
Eva a Vašek jsou fenomén. Vyprodávají kulturáky od Řitky po Pičín, a všichni lidé šedesát plus na ně v deliriu po panáku borovičky nezřízeně paří mašinku, nebo dupáka. A my už teď víme, proč toto legendární duo ještě nemá slavíka. Někdo jim totiž systematicky umazává hlasy.
"Před několika lety nás organizátoři rovnou diskvalifikovali, dnes nám "pouze" sebrali hlasy. Naši fanoušci patří ke střední a starší generaci a asi budou těžko na další místa nominovat Kabáty nebo Wohnouty. Rozhodnutí pořadatelů je proti pravidlům soutěže, a proto se ptáme: Kam zmizely peníze za hlasy, které nám fanoušci poslali? Vrátí je snad Musica Bohemica lidem, kteří nás v dobré víře chtěli podpořit?" Říká k tomu chudák paní Eva.
Spiknutí ve Slavíkovi: Někdo vymazal hlasy Evě a Vaškovi!!
Je to snad zhrzený Michal David, který svými dlouhými prsty ovládá celou českou kolotočářskou mafii? Nebo je to loutkovodič Martin Michal, který sotva ze sebe smyl lepidlo na billboardy, odjel do Štrasburku podat žalobu na teleshopping, protože tam nedávají Helenku?! Ovládá snad zákulisí Českého slavíka Jiří Pomeje ze svojí kadibudky? A jak velké je středně velké vejce?!?!

Zdroj: jenpromuze.cz (jůwa jsem muž)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Abby Abby | E-mail | Web | 28. listopadu 2011 v 13:13 | Reagovat

Ahojky. Mohla by jsi mi prosím darovat ozdobičku? Byla bych ti moc vděčná :))* Tady: www.vanocni.datart.cz/tyna-jehlickova--si-preje-smartphone-htc
Kdyby jsi taky někde chtěla hlas, tak se mi ozvi na blog ;)
Děkuju. (promiň za reklamu)

2 Deštníček Deštníček | Web | 28. listopadu 2011 v 18:32 | Reagovat

já nemám peníze :O vždyť já mám místo ozdob každý rok suché ovoce na stromku.. to jsou dneska lidi, už i virtualne si chtej posilat ozdobicky... suchy ovoce ti klidne poslu, toho mám plnou stodolu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama