Leden 2012

Plastelína

29. ledna 2012 v 22:36 | Deštníček |  Deštníček
Dnes jsem pořádal dopolední program na téma: Rádi modelujem z moduritu. Bohužel jsem neměl modurit, ale ruzne pestre modelíny a plastelíny, inu dopadlo to velmi dobře!

Tady klídek dělal slimáka, dle skutečné velikosti:

Já nedosmaženého a rozřízlého Lososa:
A nakonec Pazourek se pokusil o Skubydůa:
Hulení pampelišek

18. ledna 2012 v 20:56 | Klídek |  Notičky
Chcete vědět, jaké pocity zažíváte při hulení pampelišek?
je odpověď ♥
Pro nechápavce a neangličtináře (já jsem na AJ neuvěřitelný talent, takže pozor!) - musíte kliknout na jeho tvářičku, aby se to zpustilo ♥


Blogísek má 2000

13. ledna 2012 v 21:23 | Deštníček |  Deštníček
WOOOOOOOHOOOOOOO 2OOO

Opravdu mňamózní, že?
Přidám sem pár foteček z Našich oslav, co jsme měli v centru hlavního města ČR (Jaké psát nebudu)

Taky se těšíte na Den svatého Patrika? Prý to zde v ČR nikdo neslaví, divné co?.. Já byl minulej rok v Jugošce a bylo tam teda dost lidí.
Awojík!

Silniční patálie

13. ledna 2012 v 15:07 | Pazourek007 |  Pazourek007

Bré odpoledne přátelíčkové, opět se hlásím do služby! Dnes mám pro vás mí milí věrní kamarádičkové obzvlášť zajímavoučky článeček. Včera ráno, když jsem pospíchal do práce svým skvělým autíčkem Tatrou 360 na silnici mě dostihlo velmi nemilé překvapení v podobě náletí a démonické námrazy! Polekal jsem se! Zařadil jsme spátečku a v tu ráno slyším nějaké podivné zvuky! Uprostřed dálnice jsem zastavil, nějací pánové na mě sice pořvávali jakási ledbilé né moc lichotivá slůvka a já vůbec nevěděl proč, ale nakonec jsem i přes tuto zátěž z auta stejně vystoupil a šel se podívat na karbonizér. A ten mě opravdu udivil do bělova. Něco z něho čadilo! Jako první mě napadlo, že si asi skřítci pomocníci co za mě řeší meé nepatrné problémečky týkající se autíčka zapálili brko. Avšak když jsem volal jména permoníčků nikdo se neozýval a tak jsem usoudil, že asi vskutku si skřítci nedávali jointa, ale původcem problému bude ten zaneřáděný karbonizér! Proto jsem blesku rychle nasedl zpět do mé věrné Tatry a i přes nesouhlas ostatních fešáků co řídili své káry na dálnici jsem odšustil do nejbližší opravny aut. Byla to nějaká benzinka, kde se kamarádičkové rozhodli mi vypomoci, ale bohužel prohlásili, že má milující Tatra je dobrá jedině tak do šrotu. Já jsem se rozhodl se jentak rychle Tatry nevzdát a ponechat si ji. Avšak už takhle jsem měl být v práci před 4 hodiny a další 10 hodinové spoždění, které by zabrala pěší chůze do práce by nedělala dobrotu. Pro ten to případ měli na mé štěstí náhrandní vozidlo. \tento vůz můžete spatřit zde u článku. Toto awtíčku mě doslovíčka uchvátilo a tak jsem to prostě musel zdokumentovat. Svojí bohužel již nepojízdnou Tatru jsem rozebral na kousky a její části se mi nyní válejí po obýváku...myslím si, že je to velmi vkusná dekorace!

Kanikuly

11. ledna 2012 v 12:20 | Klídek |  Klídek
Awojík, protože jsme skoro celý prosinec nic nepřidávali, udělám teď pro vás článeček s vaší oblíbenou písničkou Kanikuly. Jak já miluju disko opravdu skvěle se to poslouchá! A videjko má ještě HD kvalitku, takže tím líp. Má to velice smyslný text, tá dáma opravdu ví, o čem zpívá. Je jí to vidět i na té spiklenecké tváři z které srší nejen inteligence, ale i půvab. Ale bohužel si to budete muset pustit na jůtůb, protože tady to nepůjde.:'( A teď už budu muset končit, jdu na Košandu, takže si rozhodně vyrazím z kopejtka.


Adventní kalendář - 9. Políčko VÁNOCE JSOU TADY!

9. ledna 2012 v 21:01 | Klídek |  Klídek
Tak a je to tady přátelé, jsou tu Vánoce!

A teď pár tradičních pokrmů, které k Vánocům patří:
Mmmm vypadá to lákavě :-*


A tohle musel vymyslet nějaký velký vtipálek, moc mu závidím jeho smysl pro humor je to opravdu nádhera

Zdraví vás váš Klídeček a pac a pusu!